• İşletmenizin Gücüne Güç Katın

    Hangi sektörde olursanız olun dijital dönüşüm, işletmelerin en önemli rekabet avantajı. Piblo’nun uçtan uça dijital çözümleri sayesinde işletmenizi güçlendirin.

Çözüm Alanları

Piblo, işletmelerin işini daha iyi yapmasındaki en etkili yolun dijital teknolojilerde olduğunu düşünerek hareket etmekte olup geliştirdiği tüm ürün ve servisler, işletmelerin ihtiyaç duyduğu dijital dönüşümü yaşamaları üzerine kurgulandı.

ORTAK ÇALIŞMA

Ekipler ortak sonuçlar elde etmek için oluşturulur. Ortak çalışma kültürünü benimsemiş işletmelerde ekipler etkileşimi yüksek tutarak görev başarısı için bir arada hareket ederler. Piblo Business ile geleceğin dinamiklerine adapte olan işletmeler, ekiplerini dijital ortamda kontrol ve muhafaza ederken her an her yerde bilgi akışının devamını sağlar.

İLETİŞİM

Piblo’nun iletişim çözümü işletmenizin kişisel ve kurumsal veri güvenliğini sağlar. Herkese açık mesajlaşma uygulamalarından yapılan dosya transferleri ve konuşmaların aksine Piblo Business uygulaması, işletmenize özel bir iletişim kanalı sağlar. Hassas dosyaların transferinde, işletme içi yazışmalarda ve ekipler arası toplu mesajlaşmaların güvenli ortamda saklanmasını sağlar.

MOBİLİTE

Sahadaki operasyonunuzun büyük bir kısmı yolda geçer. Çalışanlarınız, uzun zamanlarını trafikte geçirir. Bu yüzden sürüş tarzları, bu zamanı nasıl geçirdiklerini oldukça fazla etkiler. Riskli durumlardan kaçınmak, yakıt tüketimini azaltmak, şirketinizin logosunu taşıyan araçların trafikte itibarını korumak sizin elinizde. Sürüş analizi sayesinde sürücülerinizin eksik noktalarını belirleyebilir, onları gerekli konularda geliştirebilirsiniz.

ANALİZ

Ölçüm yapamadığınız bir konuyu geliştirmeniz mümkün değildir. İster anlık ister uzun vadeli olarak tüm verilerinizi analiz edebilir, gelişmiş raporlama seçenekleri sayesinde, saniyeler içinde işinizin durumu ile ilgili çıkarımlar yapabilirsiniz. Bundan böyle, karar almanız çok daha kolay olacak.

Hepsi Bir Arada!

Piblo Business işletmelerin konvansiyonel iş yükünü dijitale aktarırken ihtiyaçları olan tüm çözümleri tek platformda sunuyor, dijital dönüşümü sizin için kolaylaştırıyor.

Verimlilik

Dijital dünya büyük bir hızla ilerliyor ve başarılı olmak için işletmeler dijital dönüşümü benimsemeliler. Piblo’nun dijital çözümleri size verimliliğinizi artıracak pek çok fırsat sunuyor. Şimdi alanının en doğru özelliklerine sahip uygulamasıyla verimliliğinizi artırın, potansiyelinizi ortaya çıkarın.

Performans

Çalışanlarınıza görev ve iletişim kanallarını etkin bir şekilde kullanabilecekleri altyapıyı kurmak, performansınızı gözle görülebilir şekilde artıracaktır. Bulut tabanlı, ekipler arası ortak bir uygulamaya sahip olmak ekip içi yanlış iletişimi, zaman ve veri kaybını önler, müşteri memnuniyetinizi arttırır. Piblo Business uygulaması tüm bunları kolay ve kullanılabilir şekilde sunuyor.

Tasarruf

İşletmenizin ve çalışanlarınızın verimliliğini takip edemiyorsanız, başarılı olup olmadığınızı bilemezsiniz. Piblo Business görev yönetiminizi, şirket içi iletişimi ve ofis dışı operasyonunuzu en ideal şekilde sürdürebilmenize olanak sağlar. Kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanarak tasarrufa geçersiniz.

Kontrol

Denetimler, işletmenizin bilinçsiz ve riskli kararlardan koruyan akıllı işlemlerdir. İşletmenizde ekibinizin görevlerini her şeyiyle yerine getirmesini beklersiniz. Fakat kontrolsüz görev planlaması ve paylaşımı anlık doğacak sorunlara karşı sizi savunmasız bırakır. Piblo Business uygulaması işletmeniz üzerinde uçtan uca kontrol sağlar.

Piblo Business uygulamasının onlarca mükemmel özelliğini inceleyin!
TÜM ÖZELLİKLER