• KONUŞMALARI EYLEME DÖNÜŞTÜRÜN

Mesajlar

İşletmeler çoğu zaman çalışanlarına ekip halinde yürütmeleri gerektiren projeler verir. Birlikte çalışmak birliktelik ve sorumluluk duygusu da dahil pek çok faydaya sahiptir. Fakat bunlar doğru ve etkili iletişimle mümkündür. İletişim olanaklarının sınırlı olduğu veya iletişim kanallarının çalışma alanıyla entegre olmadığı ortamlarda başarı şansı azalır. Piblo sunduğu iletişim çözümleriyle işletmenizin başarılı eylemlere geçişini sağlıyor. Sadece size özel güvenli, kesintisiz kurum içi iletişim çözümümüze göz atın.

KOLAY İLETİŞİM

Basit konular için mail trafiğine girmekten bıktınız mı? Şirket içindeki tüm kişiler, sosyal medya mesajlaşması kadar kolay bir şekilde mesajlaşabilir, anında bilgi aktarımı yapabilirler. Böylece bilgileriniz kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde aktarılmış olabilir.

GÜVENLİ HABERLEŞME

Piblo’nun iletişim çözümü işletmenizin kişisel ve kurumsal veri güvenliğini sağlar. Herkese açık mesajlaşma uygulamalarından yapılan dosya transferleri ve konuşmaların aksine Piblo Business uygulaması, işletmenize özel bir iletişim kanalı sağlar. Hassas dosyaların transferinde, işletme içi yazışmalarda ve ekipler arası toplu mesajlaşmaların güvenli ortamda saklanmasını sağlar.

ÖZELLEŞTİRME

Şirket içindeki departmanlarınızı veya özelleşmiş bölümleri, gruplara ayırabilir, bilgi akışını hızlı ve kolay bir şekilde grup konuşmaları ile yapabilirsiniz. Aktaracağınız bilgi sadece bir grubu ilgilendiriyorsa, grup konuşmaları tam size göre!

Özellikler

İşinizin daha iyi yapabilmek için şirket içi iletişiminizin güçlü olması gerekir. Her an her yerden kolay ve güvenli iletişim kurun.

Anlık Mesajlaşma

Tüm iletişiminiz her an her yerden elinizin altında… Güvenli ve hızlı bir şekilde tüm şirket içi iletişiminizi yönetebilirsiniz.

Grup Konuşmaları

Çalışma alanlarınıza göre çalışanlarınızı gruplayabilir, iletişimi etkili hale getirebilirsiniz.

Şirket İçi Haberleşme

Tüm şirketinize tek kanaldan ulaşabilir, tüm duyuru ve açıklamaları hızlıca yapabilirsiniz.

Piblo'nun iletişim gücünü test edin. Şimdi 14 gün ücretsiz deneyin!
Ücretsiz Deneme