• İhtiyacınız Olan Her Şey!

    Verimlilik – Performans – Tasarruf – Kontrol

    Piblo Business bir işletme yönetim platformudur ve işinizi uçtan uca kontrol edebilmenizi sağlar.

İşletmeleri Geleceğe Taşıyan Platform!

Piblo Business, internete bağlı her cihazdan erişebildiğiniz, tüm operasyonunuzu yönetebileceğiniz, çalışanlarınızı, günlük rutininizi, anlık gelişmeleri ve saha operasyonunu tek alandan kontrol edebileceğiniz bir platformdur.

Piblo Business Platformu’nun farkı ofis içi ve dışı operasyonu birleştirmesidir. Geleneksel proje yönetimi, görev kontrolü, araç takibi vb. uygulamaların aksine Piblo Business, ihtiyacınız olan her şeyi tek platformda sunar.

 

Piblo Business ile Neler Yapabilirsiniz?

Çalışan Senkronizasyonu

Piblo Business’ın Ortak Çalışma çözümüyle çalışanlarınız görevle ilgili tüm bilgi birikimini tek bir yerde tutar. Böylece görev yönetimi ve paylaşımında ortaya çıkacak veri kaybını önler, senkronizasyon için toplantılara ve telefon görüşmelerine ihtiyaç duymadan çalışmanızı sürdürebilirsiniz.

Görev Panoları

Ajandalar, takvimler, küçük notlar, alarmlar… Piblo Business panoları ile her bölüm, ekip, kişi için ayrı görev alanı oluşturabilir, tüm görevlerini görebilir, değişiklikler yapabilir, başkasına atayabilir, içeriğini anlık takip edebilirsiniz.

Filo & Ekip Yönetimi

Saha ekiplerini geleneksel yöntemlerle yönetmek artık çok zor. Piblo Business size geleneksel takip-kontrol yazılımlarından çok daha fazlasını sunuyor. Araçların arıza, kaza, hızlanma vb. bilgilerinin yanı sıra emniyet kemeri kontrolü, rota optimizasyonu, görev noktasına giriş çıkış, ziyaret yoğunluğu gibi birçok bilgiyi Piblo Business’ın gelişmiş analiz raporlarıyla elde edebilirsiniz.

İletişim & Veri Güvenliği

İş için kullanılan kişisel mesajlaşma uygulamaları iletişim verilerini cihazlarda saklar. İşletmeler bu tarz programları kullanarak veri güvenliklerini riske eder. Piblo Business ise verilerini insani hataya açık merkezi sunucular veya kaybolan kişisel cihazlar yerine tamamen kullanıcılarına tahsis ettiği bulut sunucularında saklar. Dosya alışverişinde ve iletişimde tamamen güvenli Piblo Business Platformu’nu kullanabilirsiniz.

Piblo Business Teknolojisi

Bulut Teknolojisi

Piblo Business tüm altyapısını ve hizmetini bulut sunucularında barındırır. Her kullanıcısına dünyanın en iyi korunan, en verimli sunucularında özel alan tahsis eder. Veri kaybının olmadığı, stabil, her zaman hazır bir altyapıya sahip olabilirsiniz.

Nesnelerin İnterneti

Piblo Business kendi teknolojisini üreten, kullanıcılarını yazılım ve donanım çözümleriyle güçlendiren bir platformdur. Personel servisleri, teslimat kamyonları, ekip otomobilleri gibi saha operasyonu içinde bulunan tüm araçları Piblo’nun geliştirdiği donanımlarla donatarak konuşturuyor, tüm işletme içinde uçtan uca kontrol sağlıyoruz.

Mobilite

Piblo Business yazılım ve donanım çözümlerinde mobil erişimi ön plandadır. Piblo Business Platformu’na internete bağlı tüm cihazlardan erişebilirken, donanım çözümleri sürdürülebilir, kolay erişebilir ve güvenilir yapılardadır.

Verinin Gücü

Piblo Business ile bilgi çağının tüm gücüne hakim olursunuz. Piblo Business’ın sunduğu gelişmiş raporlar ile işletmenizin dünü, bugünü ve geleceğine dair tüm bilgiyi analiz edebilirsiniz. Her geçen gün yeni özellikler eklenen Piblo Business ile işinizi geleceğe taşıyın.

Piblo Business Uygulamasını Ücretsiz Deneyin
14 Gün Ücretsiz Deneme