• DİJİTAL TEKNOLOJİYLE İŞİNİZİ DAHA İYİ YÖNETİN

Uçtan Uca Kontrol

Denetimler, işletmenizin bilinçsiz ve riskli kararlardan koruyan akıllı işlemlerdir. İşletmenizde ekibinizin görevlerini her şeyiyle yerine getirmesini beklersiniz. Fakat kontrolsüz görev planlaması ve paylaşımı anlık doğacak sorunlara karşı sizi savunmasız bırakır. Piblo Business uygulaması işletmeniz üzerinde uçtan uca kontrol sağlar. Piblo Business ile ofis içi ve dışı tüm operasyonunuzu dijital ortamdan anlık kontrol edebilir ve riskleri minimuma indirebilirsiniz.

ARAÇ & PERSONEL KONTROLÜ

Ayrıntılı ekip ve araç(filo) kontrolü sadece kârlılık için değil aynı zamanda risk yönetimi içinde gereklidir. Görev planında oluşabilecek aksamalar, saha ekiplerinizin karşılaşacağı olası sorunlardan anında haberdar olmak işletmenizin güvenliği için gereklidir. Piblo Business uygulaması ile işletmeniz üzerinde kesin kontrol sahibi olmanızı sağlar.

ANLIK DURUM KONTROLÜ

Piblo Business işletmeleri anlık oluşabilecek sorunlara karşı uyarabilir. Sahadaki aracınız çekildiğinde, kaza yaptığında, bir müşteri ziyareti gerçekleştirildiğinde, görev atlandığında veya başkasına atandığında istediğiniz şekilde haberdar olursunuz. Sms, e-posta veya anlık bildirimlerle işletmenizde oluşabilecek tüm durumlara karşı hazırlıklı olursunuz.

DİJİTAL KONTROL

Dijital çağda yerlerin önemi kalmadı. Artık dijital işletmeler dünyayla entegre çalışıyor, işlerini küresel düşünüyor. Piblo Business uygulamasıyla sizi dijital dönüşümün bir parçası yapıyor ve dünyanın her yerinden işletmenizi kontrol etmenizi sağlıyor. İnternete bağlanabilen her cihazdan Piblo Business’ı kullanabilir, işletmenizi küresel ölçeklere taşıyabilirsiniz.

Şimdi Piblo'nun İşletmelere Sunduğu Avantajlara Göz Atın!
Avantajı Yakala!