• İŞ PERFORMANSINI ARTIRMANIN EN İYİ YOLU

Çeviklik & Otomasyon

Çalışanlarınıza görev ve iletişim kanallarını etkin bir şekilde kullanabilecekleri altyapıyı kurmak, performansınızı gözle görülebilir şekilde artıracaktır. Bulut tabanlı, ekipler arası ortak bir uygulamaya sahip olmak ekip içi yanlış iletişimi, zaman ve veri kaybını önler, müşteri memnuniyetinizi arttırır. Piblo Business uygulaması tüm bunları kolay ve kullanılabilir şekilde sunuyor.

KOMPLE İŞ TAKİBİ

Hangi birimden olursa olsun çalışan ve ekiplerin bir arada yönetimi zordur. Birbirinden bağımsız birimlerin arada bir senkron olmak için bir araya geldiği toplantı düzeni en önemli kaynağın harcanmasına sebep olur; zaman. Piblo ofis içi ve ofis dışı tüm ekibinizi bir arada yönetmenize olanak sağlar. Görev Kontrolü ile görev atayın, ilerlemeyi gözlemleyin, hatırlatıcı ekleyin, başkalarına atayın, verimliliği ölçün veya detaylı analiz raporlarıyla performans kontrolü yapın. Piblo ihtiyacınız olan tüm proje yönetimi özelliklerini sunar.

PERFORMANS BAZLI YÖNETİM

Piblo Business, ekip ve işletme performansını arttırmayı sağlayan özellikleriyle destekleyici raporlar sunar. Müşteri ziyaretleri, yeni müşteri kazanımı, görev kontrolü gibi pek çok kriteri barındıran gelişmiş raporlarıyla çalışanlarınızın performansını anlık görüntüleyebilirsiniz.

ÜRETKENLİK

Otomatikleşen görevler daha iyi işbirliğini ve efektif zaman yönetimini sağlarken işlem başına harcanan gereksiz çabayı ortadan kaldırır. Bir arada hareket eden, anında güvenli iletişim kuran, gelişmiş analiz araçlarıyla takip edilen ekiplerin üretkenliği, işletmenizin performansını hızlı bir şekilde artıracaktır. Piblo Business ile çalışanlarınızın performansını daima zirveye taşıyın!

Şimdi Piblo'nun İşletmelere Sunduğu Avantajlara Göz Atın!
Avantajı Yakala!