• MALİYETLERİ DÜŞÜRÜRKEN İŞLETMENİZİ KÂRA GEÇİRİN

Kaynaklarınızı Yönetin

İşletmenizin ve çalışanlarınızın verimliliğini takip edemiyorsanız, başarılı olup olmadığınızı bilemezsiniz. Piblo Business görev yönetiminizi, şirket içi iletişimi ve ofis dışı operasyonunuzu en ideal şekilde sürdürebilmenize olanak sağlar. Kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanarak tasarrufa geçersiniz.

ZAMAN YÖNETİMİ

Çalışanlarınız görevlerini yerine getirmek için günün çok kısıtlı bir zaman dilimini kullanırlar. Yetişmeyen görevler ve uzayan mesailer, çalışan verimliliğini düşürdüğü gibi bölümler arası senkronizasyonu bozar. Piblo size tüm ekibinizin zamanını planlamanıza olanak sağlar.

SaaS FARKI

Geleneksel veri tabanları bilgi depolama ve alma üzerine çalışmaktaydı. Fakat bu sistemler artık günümüzün veri büyüklüğüne ve çeşitliliğine cevap veremez durumdalar. Hizmet olarak yazılım (SaaS) servisleriyle bakım, barındırma, lisans ve yönetim giderlerinden tasarruf edersiniz. Abonelik sistemiyle çalışan Piblo Business’a istediğiniz zaman kayıt olabilir, çıkabilir, paketler arasında geçiş yapabilirsiniz. Taahhüt yok, ek masraf yok!

ENTEGRE ÇÖZÜM

Ofis içi ve ofis dışı ekiplerin kontrolsüz görev yönetimi, zaman ve kârlılık kaybına sebep olabilir. Piblo Business ile çalışanlarınızın görev performanslarını gelişmiş raporlarla analiz ederek yeniden koordine edebilir, anlık geri bildirim özelliği ile araçlarınızın yakıt, kaza, çekilme, aşırı hız vb. uyarılarını anında alabilirsiniz. Piblo işletme kârınızı yükseltecek tüm unsurları tek platformdan sunar.

Şimdi Piblo'nun İşletmelere Sunduğu Avantajlara Göz Atın!
Avantajı Yakala!