• VERİNİN GÜCÜNÜ KULLANIN

Raporlar

İşletme sahipleri, şirketlerinin performans ve verimliliklerini ölçerken büyük bir zaman harcıyorlar. Sürdürülebilir işletme için elde edilen verileri önce kullanabilmek ardından doğru okumak gerekiyor. Piblo, sunduğu gelişmiş raporlar ile araçlarınızın hızından görev verimliliğine, emniyet kemeri, hız ihlallerinden iletişim verimliliğine kadar pek çok veriyi sizin için analiz eder ve gelişmiş raporlar ile bu verileri kullanımınıza sunar.

ANLAŞILIR RAPORLAR

Ölçüm yapamadığınız bir konuyu geliştirmeniz mümkün değildir. İster anlık ister uzun vadeli olarak tüm verilerinizi analiz edebilir, gelişmiş raporlama seçenekleri sayesinde, saniyeler içinde işinizin durumu ile ilgili çıkarımlar yapabilirsiniz. Bundan böyle, karar almanız çok daha kolay olacak.

HAFTALIK DURUM

Sürekli raporları kontrol etmeye vaktiniz yok mu? O zaman biz sizin için bunu halledelim. Otomatik raporlar sayesinde, istediğiniz rapor tipleri, haftalık olarak size mail atılır ve değerlendirmenize sunulur.

ANLIK GERİ BİLDİRİM

Çalışanlarınızın motivasyona ihtiyacı vardır. İyi bir performans karşılığında edilen bir teşekkür, onların moralini yükseltececk ve iyi performanslarını daha da iyileştirmek için motive edecektir. Bu özellik sayesinde, çalışanlarınızın belli bir konudaki performansını beğenebilir ve onlara bildirim gönderebilirsiniz.

Özellikler

Doğru kararlar almak için gerekli analiz gücü sizinle. Kolay raporlar ile gelişiminizi izleyin.

Otomatik Raporlama

Şirketiniz ile ilgili genel bilgileri her hafta mail olarak alırsınız. Böylece sistemi sürekli incelemeniz gerekmez.

Konum Analizi

Çalışanlarınızın ofis dışında bulunduğu yerleri ve yaptıkları ziyaretleri ısı haritalarıyla tam anlamıyla analiz edebilirsiniz.

Görev Performansı

İş planlamanızda bulunan tüm görevlerin detaylı analizini yapabilir, işlerinizin yerine getirilme performansını kolayca anlayabilirsiniz.

Sürüş Analizi

Şirket araçlarınızın nasıl kullanıldığını merak ediyor musunuz? Bu rapor tüm detaylarıyla araçlarınızın nasıl kullanıldığını ortaya koyar.

Yolculuk Geçmişi

Çalışanlarınızın yaptığı yolculukları detaylı bir şekilde inceleyebilir, kullanım durumunu ve maliyetlerinizi anlayabilirsiniz.

Olay Geçmişi

Konum ihlali, hızlanma uyarısı gibi sizin için önemli olayların analizini görebilirsiniz.

Şimdi Piblo'nun Avantajlı Analiz Özelliğini Keşfetmek İçin 14 Gün Ücretsiz Deneyin!
Ücretsiz Deneme