Akıllı Dolap Takip Sistemi

Akıllı Dolap Takip Sistemi


Dolaplar & Soğutma Üniteleri İçin Dijital Sistem

Dolaplar & Soğutma Üniteleri İçin Dijital Sistem
Göz At

Uygulama Alanı

İş yerlerindeki soğutma dolapları, meyve, sebze, et, içki, dondurulmuş gıda, ilaç gibi hassas ürünleri saklamak için kullanılmaktadır. Bu ürünlerin bozulması yüksek maliyetli kayıplara ya da sağlık koşullarını tehdit eden durumlara yol açmaktadır. Dolabın sıcaklık ve nem değerleri, sensörler sayesinde anlık olarak takip edilerek, ürünlerin her an doğru koşullarda saklanması sağlanabilir.
Bunun yanında dolap kapağının açık kalması veya elektrik kesilmesi gibi durumlar da ilgili sensörler ile tespit edilerek kayıpların önüne geçilebilir.


Oteller

Eczaneler

Mağazalar

Restoranlar

Laboratuvarlar

Uygulama Alanı

Kapak Kontrolü

Dolap kapağının açık-kapalı durumuna göre zamanında müdahele edebilir, dolabın her an optimum seviyede çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Akım Kontrolü

Dolabın çektiği akımı kontrol ederek, yüksek tüketim durumlarını ya da elektrik kesintisi durumlarını tespit edebilirsiniz.
Sıcaklık & Nem Takibi

Kablosuz sensörler ve 7/24 erişime açık sunucular ile ürünlerin saklama koşullarını anlık takip edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Hemen Bize Ulaşın Verimliliğini Arttırın


Mesajınız Gönderilmiştir. En Kısa Sürede Size Ulaşacağız.

Merkez

Piblo Bilişim Teknolojileri A. Ş.

Üçevler Mh. Düzova Sk. No:1 D:7 Yalçınay İş Merkezi 16120 Nilüfer/Bursa/Türkiye

+90 224 441 0641

info@piblo.com

Piblo

DİJİTAL TEKNOLOJİLER


Piblo Bilişim Teknolojileri Kimdir?

Piblo Bilişim Teknolojileri, Bursa merkezli bir teknoloji firmasıdır. Piblo olarak dijitalleşme odaklı yazılım ve donanım çözümleri üretiyoruz. Sunduğumuz çözümlerle her ölçekten ve her sektörden firmanın dijital dönüşümüne yardımcı oluyoruz.

Neden Bu İşi Yapıyoruz?

Piblo olarak işletmeleri dijital teknolojiler ile güçlendirerek işlerini daha iyi yapmalarını sağlamak istiyoruz.

Nasıl Bir Yöntem İzliyoruz?

İşletmelerin işini daha iyi yapmasındaki en etkili yolun dijital teknolojiler olduğunu düşünüyoruz. Tüm hareket planımızı bu prensiple tasarlıyor ve geliştirdiğimiz tüm ürün ve servislerle işletmelerin ihtiyaç duyduğu en doğru çözümü sunuyoruz.

Ne Tür Sistemler Kullanıyoruz?

Piblo, dijitalleşme odaklı bir teknoloji şirketidir. Geliştirdiğimiz tüm ürün ve servislerde bu bağlamda dijital dünyanın gerektirdiği IoT, Makine Öğrenimi, Analiz ve uzun ömürlü kullanım standartlarını sağlamaktadır. Donanımlarımız birbiriyle kablosuz iletişim kurarken yazılım servislerimiz tam zamanlı bulut sunucuları üzerinde çalışmaktadır.