Piblo Bilişim Teknolojileri

Tüm işletmelerin işlerini daha iyi yapabilmelerine yardımcı olmak istiyoruzFELSEFEMİZ

Neden bu işi yapıyoruz?


İşletmeler, müşterilerine ürün ve hizmet sağlayan ekonomik yapılardır. Hızla değişen piyasa ve rekabet koşullarında, tüm işletmelerin varlığı, işlerini zaman içinde daha da iyi yapabilmelerine bağlı hale geldi. İşlerini daha iyi yapabilmeleri ise, işletmenin kontrollü yönetilebilmesine, kaynaklardan tasarruf sağlanmasına, yüksek performanslı sonuçlar alınmasına ve tüm bunların olabilecek en verimli yollarla yapılmasına bağlı. Piblo, tüm işletmelerin işlerini daha iyi yapabilmelerine yardımcı olmak için kuruldu.

Neden bu işi yapıyoruz?

Nasıl bir yöntem izliyoruz?

Dijital teknolojiler, son yıllarda oyunun kurallarını değiştiren en önemli etken oldu. Önceki sanayi devrimlerinde buhar gücünün, elektriğin ve elektroniğin yarattığı etkiler gibi dijitali benimseyen her firma, kendi süreçlerini iyileştirerek öne geçti. Dijitali benimsemeyen işletmeler ise iş dünyasından ayrıldı. Piblo, işletmelerin işini daha iyi yapmasındaki en etkili yolun dijital teknolojilerde olduğunu düşünerek hareket etmekte olup geliştirdiği tüm ürün ve servisler, işletmelerin ihtiyaç duyduğu dijital dönüşümü yaşamaları üzerine kurgulandı.
İşletmelere ne sunuyoruz?

Herkesin mobil teknolojiler ile internete bağlı olduğu, yazılımların bulut bilişim sayesinde her an her yerden hizmet verebildiği, çeşitli kaynaklardan toplanan büyük verinin saniyeler içinde analiz edilebildiği ve fiziksel varlıkların uygun fiyatlı sensörler ile donatılarak kolayca internet ortamına bağlanabildiği bir dünyada, işletmelere, günümüz teknolojilerinin içinde doğmuş yazılım ve donanım çözümleri sunuyoruz.

Neden bu işi yapıyoruz?

Dijital dönüşümünüzü bugün başlatın

Şimdi Piblo Business paketlerine göz atın ve hemen 14 gün ücretsiz denemeye başlayın.


PAKETLERİ İNCELE