Piblo BUSINESS


İşletmenizi Uçtan Uca Yönetmenin En Doğru Yolu

Piblo BUSINESS

Piblo BUSINESS


İşletmenizi Uçtan Uca Yönetmenin En Doğru Yolu

Piblo BUSINESS
Piblo BUSINESS

Dijital İş Çözümleri


Piblo Business içinde dört adet uygulama ve onlara bağlı pek çok eklentinin bulunduğu, işletmelerin tüm çalışanlarını ve görevlerini aynı sistem üzerinden yönetmelerini sağlayan dijital bir platformudur. Piblo Business ile hangi sektörden olursanız olun iş takibi, proje yönetimi, müşteri ve saha yönetimi gibi pek çok fonksiyonu aynı anda kullanabilirsiniz.

Piblo Business 14 Gün Boyunca Ücretsiz ve Taahhütsüz!

Güçlü, Kullanışlı & Basit

Görevler

Güçlü, Kullanışlı & Basit

Piblo Business ile işletmenizdeki tüm görevleri düzenleyebilir, yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Örneğin satış departmanınızı yeni, mevcut, potansiyel müşterilere göre bölümlere ayırabilir, istediğiniz kadar görevi istediğiniz çalışana atayabilirsiniz. Depo, muhasebe, sekretarya veya yönetim, tüm görevlerinizi başka programa ihtiyaç duymadan Piblo Business ile yönetebilirsiniz.

Çalışanlar, Müşteriler, Araçlar ve Daha Fazlası

HARİTA

Çalışanlar, Müşteriler, Araçlar ve Daha Fazlası

Piblo Business harita uygulaması size tek alandan tüm saha operasyonunuzu yönetme imkanı sağlar. Tek dokunuşla çalışanlarınızın, araçlarınızın veya aktif görevlerinizin konumunu görebilir, müşterilerinizi görüntüleyebilir ve rota oluşturabilirsiniz. Harita uygulamasına ofis ve depolarınızı, müşterilerinizi veya devlet kurumlarına kadar ihtiyacınız olan her yeri ekleyebilirsiniz.

Dijital İş Ajandanız

TAKVİM

Dijital İş Ajandanız

Her iş için ayrı program veya uygulama kullanmaktan sıkıldınız mı? Piblo Business kullanırken başka yazılama ihtiyaç duymazsınız. Dahili takviminiz ile tüm görevlerinizi saat ve tarih bazlı görebilir, düzenleyebilir, takip edebilirsiniz.

Güvenli, Ekip İçi İletişim

MESAJLAR

Güvenli, Ekip İçi İletişim

İş konuşmalarınızın güvenliğini sağlamanın bir yolu var! Piblo Business mesaj uygulaması ile güvensiz ücretsiz uygulamalar yerine iş konuşmalarınızı tek alan üzerinden yürütebilirsiniz. Çalışanlarınızla yapacağınız görüşmeleri takip edebilir, bireysel ve toplu mesajlar yazabilir, e-posta ve telefon trafiğinden kurtulabilirsiniz.

Taahhütsüz, Ön Ödemesiz!


Taahhütsüz, Ön Ödemesiz!

Birçok program ve uygulamaya binlerce lira vermek yerine Piblo Business ile tüm işletmenizi uçtan uca yönetirken zamandan ve paradan tasarruf sağlarsınız. 14 Gün boyunca Piblo Business’ı ücretsiz kullanabilir ve işinize katkısını kendiniz görebilirsiniz.


Ücretsiz Deneme