TeknolojileriTeknolojileri


Dijital Dönüşüm Kaçınılmaz! İşletmenizi Geleceğe Hazırlıyoruz.

Dijital Dönüşüm Kaçınılmaz! İşletmenizi Geleceğe Hazırlıyoruz.
TEKNOLOJİ
DİJİTAL DÖNÜŞÜM

DİJİTAL DÜNYAYA HAZIR MISINIZ?


Dijital Dönüşüm artık her işletme için bir gerçek. Gelişen yazılım ve donanım teknolojileri ile her ölçekten işletme için özel çözümler üretmek mümkün. Piblo olarak tüm markalarımız ile birlikte işletmelere güçlü sistemler sağlıyor, altyapılarını dönüştürüyor ve onları geleceğe hazırlıyoruz. Teknolojik birikimimiz ve tüm markalarımız ile yanınızdayız.

Analitik

Ölçümleme ve raporlama geleceğin dünyasında işletmelerin bir numaralı kozu olacak. Bu nedenle her projemizde analiz ve analitik çözümler birinci önceliğimizdir.

Mobilite

Amacımız sadece mobil uygulamalar geliştirmek değil, sunduğumuz her çözümde mobiliteyi, yani bağımsız dolaşıklığı sağlıyoruz.

IoT

IoT, birbiriyle konuşan cihazlardan daha fazlası… Piblo olarak çıkış fikrimiz olan IoT alanıyla üretimden envanter kontrolüne kadar çok geniş kontrol ağına sahip olabilirsiniz.

Bulut Servis

Piblo olarak tüm servislerimizi bulut sunucuları üzerinden kesintisiz, daima güncel haliyle sunuyoruz.

Yapay Zeka

Uçtan uca iyileştirilmiş bir işletme düşünün. Tüm birimlerin birbiri ile entegre ve uyumlu çalıştığı. Piblo olarak geleceği sizin için inşa ediyoruz.

Entegre Servisler

Birbiri ile konuşabilen, veri alış verişinde bulunabilen, uçtan uca yönetebilir bir işletme için tüm projelerimizi özelleştirilebilir entegre sistemler olarak tasarlıyoruz.

İŞLETMENİZİ GELECEĞE TAŞIMAK İÇİN ARAMIZA KATILIN

Farklı Alanlardan Pek Çok Marka Gibi Dijital Dönüşümü Piblo ile Başlatın.


Sizin İçin En Doğru Hizmeti Bulun